Curea mașina de spălat rufe Electrolux 1199J5EL
Producătorul indică faptul că mașina de spălat rufe Electrolux este echipată cu o curea 1199J5EL. Aceasta este o curea de cauciuc de 1199 mm cu mașina de spălat rufe Electrolux caneluri care permit curea să se rotească. Este vândută la cel mai bun preț și va fi livrată în 24 de ore.
Verificați dacă dispozitivul dvs. este compatibil
Cerere mare! În ultimele 24 de ore, acest produs a fost vizualizat de 271 ori.
Curea
compatibilă
42 Lei TVA inclus
★★★★★ ★★★★★
12 Comentarii
În stoc: 6
-36%
Curea
originală
79 Lei TVA inclus
124 Lei -36%
★★★★★ ★★★★★
30 Comentarii
În stoc: 20
Adăugați în coș
Livrare în aceeași zi
Retur sau schimb gratuit in 15 de zile
Specificații
Piese de schimb : curea canelate poli V 1199J5EL
Curea elastică : da
Lungime : 1199 mm
Profil : J
Numar dinți : 5
Se potrivește în : mașina de spălat rufe / maşină de spălat
Compatibil cu următoarele mărci : Electrolux
Greutate : 40 g
Descriere
  • mașina de spălat rufe scoate zgomote de frecare, scârțâie sau fluieră în timpul funcționării;
  • mașina de spălat rufe miroase a fierbinte sau se declanșează din cauza supraîncălzirii.
Întrebări de top
Cum să vă reparați aparatul? Experții vă vor ajuta...
Aparate asociate
Electrolux
Cum să găsiți numărul de model?
Lista parțială a celor 30 de dispozitive compatibile
Marca
Model
Compatibilitate
Electrolux
1362×15
EWB 126210 W